'Kimse Elazığ'ın İyi Yönetildiğini İddia Edemez!'

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın yaptığı açıklamada, Elazığ'ın iyi ve adaletli yönetilmediğini ifade ederek, 'en yakın seçimde hemşehrilerimiz kendisine yapılanların cezasını sandıkta verecek' dedi.

'Kimse Elazığ'ın İyi Yönetildiğini İddia Edemez!'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, Elazığ’ın iyi ve adaletli yönetilmediğini iddia etti. 

Başkan Akın açıklamasında “Bu durumu değiştirmenin tek yolu ise hakkaniyetli dürüst yetenekli eğitimli helali haramı bilen insanlara bu ili emanet etmektir.” dedi.

Başkan Akın açıklamasında şu ifadelere yer verdi; 

'Devleti idare edenler, oy hedefiyle belli bir bölgeye veya bir zümreye ayrıcalık tanımamalıdır. Bu yüzden sayın Cumhurbaşkanının Elazığ’ı afet bölgesi ilan etmemesi ve bir başka bölgeye ayrıcalık tanıması vahim bir hatadır. Elazığ’ın gördüğü zarar bilimsel verilerle ortadadır ve afet bölgesi ilan edilen yerlerin çok üzerinde bir zarara uğramıştır. Hiçbir yerel siyasetçi bu hakkaniyetsiz kararı gözü kapalı savunmamalıdır.'

'KİMSE ELAZIĞ'IN İYİ YÖNETİLDİĞİNİ İDDİA EDEMEZ!'
Elazığ'ın iyi ve adaletli bir şekilde yönetimediğini iddia eden Başkan Akın; 'Şu bir gerçek ki ; Vekillerimiz bu durumu o zaman görüp, zamanında istifa kartını masaya koyabilselerdi, Elazığ halkı onları alınlarından öperdi biz de kendilerini takdir ederdik. Bizce bu işlerin bu noktaya gelmesinde şaşılacak bir şey görmüyoruz. Çünkü istişaresiz, ve kendi milletine tepeden bakan bir AKP iktidarının başarılı olması zaten mümkün değil. İşte TOKİ’lerin yaptığı Konutlar ortada! henüz yıkılmamış evler var, dile kolay 2 yıldır konteynırlarda kalan Elazığlı, Sivriceli vatandaşlarımız var. Şehir tozdan, çukurdan molozdan geçilmiyor. Her gün mahalleliler susuzluktan isyan ediyor. Göç verdik ve vermeye devam ediyoruz, işsizlikten kırılıyoruz. Kimse Elazığ’ın iyi yönetildiğini, adaletle yönetildiğini iddia edemez. Bu durumu değiştirmenin tek yolu ise hakkaniyetli dürüst yetenekli eğitimli helali haramı bilen insanlara bu ili emanet etmektir.' dedi. 

'ELAZIĞLI HEMŞEHRİLERİMİZ KENDİSİNE YAPILANLARIN CEZASINI SANDIKTA VERECEK'
Saadet Partisi olara sürekli sahada olduklarını belirten Başkan Akın; 'Biz Saadet Partisi olarak sürekli sahadayız. Ve vatandaşın kendisiyle konuşuyoruz, iktidarın kontrolündekilerle değil. Ve görüyoruz ki en yakın seçimde hemşehrilerimiz kendisine yapılanların cezasını sandıkta verecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Mübarek kurban bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyorum.' dedi.