Saadet Partili Güneş Elazığ'da!

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, Elazığ'a gelerek Karakoçan, Palu, Kovancılar ve Baskil ilçesindeki vatandaşlarla bir araya geldi.

Saadet Partili Güneş Elazığ'da!

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, GİK üyesi Fethi Öztürk, Gaziantep İl Müfettişi Hayri Kamalı seçim çalışmaları kapsamında Elazğ'a geldi. Heyet Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın'ı ziyaret ettikten sonra Karakoçan, Palu, Kovancılar ve Baskil ilçelerini ziyaret ederek ilçe esnafları ile biraraya geldi.

Genel Başkan Yardımcısı ilçe ziyaretleri kapsamında, üç gün süren geziye İl Başkanı Abdullah Akın, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Kamu kurumu, STK, esnaf, hasta ve taziye ziyaretlerinin yapıldığı gezide vatandaşların problemleri dinlenerek soruları cevaplandı.

Saadet Partili üneş Elazığ'da!

"ELAZIĞ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ"
Seçim çalışmaları kapsamında Elazığ'a geldiklerini belirten SP Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş yaptığı değerlendirmede; "Saadet Sahada gezileri kapsamında tüm Türkiye’de seferberlik başlattık. Bu vesileyle bizim için çok değerli bir yere sahip olan Elazığ’dayız. İlçelerimizi geziyoruz.Vatandaşımız dertli. Tablo bu sefer çok farklı bunu çok net görebiliyoruz. Büyük bir ilgi var. Vatandaşlarımızı daha önce iktidara geldiğimizde en büyük rahatlığa kavuşturduk. Bundan sonra da bunu yapacağız inşallah." dedi. 

Saadet Partili üneş Elazığ'da!

"SEÇİMDEN SEÇİME VATANDAŞLARI ZİYARET ETMİYORUZ"
Elazığ ve ilçe teşkilatlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerden ötürü Güneş ve beraberindekilere teşekkür eden Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın; “Elazığ İl Başkanlığı olarak teşkilatımızla birlikte 3 yıldır sahadayız. İktidar gibi seçimden seçime vatandaşı ziyaret etmiyoruz. Ziyaretlerimize de inşallah devam edeceğiz. Tüm Türkiye’de yapılan Saadet sahada çalışması kapsamında Elazığ’ımıza en büyük desteği veren Muhterem Genel Başkan yardımcımız Sayın Cafer Güneş Bey’e ve Muhterem GİK üyemiz Fethi Öztürk ve Muhterem Gaziantep İl Müfettişimiz Hayri Kamalı’ya teşekkürlerimiz arz ediyorum. Bu çalışmanın hemşehrilerimize hayırlar getirmesini diliyorum." ifadelerini kullandı. 

Saadet Partili üneş Elazığ'da!