Şekerdağ'dan Çakmakçı'ya ziyaret

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ, Kuyumcular Oda Başkanı Fikret Çakmakçı'yı ziyaret etti..

Şekerdağ'dan Çakmakçı'ya ziyaret

ETSO Başkan adayı Ali Şekerdağ, Kuyumcular Odasını ziyaret etti. 

12 Kasım'da gerçekleşecek olan Elazığ TSO seçimleri için gezilerini sürdüren başkan adayı Ali Şekerdağ, esnafa umut olacak yeni projeleri kısa sürede hayata geçireceklerini belirtti. Başkan adayı Şekerdağ, Elazığ’ın her anlamda kalkınması adına güçlü bir ekiple yola çıktıklarının altını çizdi.

ÇAKMAKÇI: BAŞARILAR DİLİYORUM
Elazığ Kuyumcular Oda Başkanı Fikret Çakmakçı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ali Şekerdağ ve ekibine başarılar diledi. 

ŞEKERDAĞ: ELAZIĞ’IN SORUNLARINA KULAK TIKAMAYACAĞIZ
Şehrin sorunlarını bildiklerini bu konuda ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini kaydeden Elazığ TSO Başkan Adayı Ali Şekerdağ, açıklamasında şunları belirtti:

“Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte şehrimiz ticaretine yön veren esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Bu kapsamda Kuyumcular Oda Başkanı Fikret Çakmakçı ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Bu aziz diyarın sorunlarına kulak tıkamayarak, tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte yeni dönemde kalkınma projelerimizi kamuoyuna sunacağız. Bu duygu ve düşüncelerle Kasım ayında geçekleşecek olan seçimlerin hayırlı olmasını temenni ediyorum.”