Şerifoğulları Rüzgarı Hız Kesmiyor!

31 Mart 2019 Yerel Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Mustafa Paşa Mahallesindeki Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına katıldı.

Şerifoğulları Rüzgarı Hız Kesmiyor! Politika

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, yeni dönemde belediye yönetiminde birçok alanda ilkleri hayata geçireceklerini belirterek; “Elazığ Belediyesi bizim dönemimizde birçok yenilikle tanışacak. Yönetim anlayışımızdaki önceliklerimizin başında tasarruf ve şeffaflık yer alacak” dedi. 

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Adayı Şerifoğulları, Mustafa Paşa Mahallesindeki Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına katıldı. Açılışa ayrıca AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, AK Parti Milletvekilleri, Merkez İlçe, Kadın ve Gençlik Kolları başkanları ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı. 

Açılışta vatandaşlara hitap eden Şerifoğulları, projelerinin amaçlarını ve niteliklerini anlattı.  

Yönetim anlayışında tasarruf ve şeffaflığa büyük önem vereceklerini aktaran Şerifoğulları sözlerini şöyle sürdürdü: “Tevazu, samimiyet ve gayret ile Memleket İşi Gönül İşi diyerek çıktığımız bu yolda Mustafapaşa Mahallemizin sakinleriyle Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışında bir araya geldik. Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını miting havasına dönüştürdüğü için mahalle sakinlerimize çok teşekkür ediyorum. MustafapaşaMahallemiz, şehrimizin merkezi mahallelerinden biri. Adaylığımız açıklandıktan sonra ilk ziyaret ettiğimiz mahallelerimizden biri de Mustafapaşa’ydı. Muhtarımızdan, esnaf ve vatandaşlarımızdan sorunları ve talepleri dinledik. Mahallemizin sorunlarının çözüme kavuşması için gerekli görüşmeleri hemen yaptık. Göreve gelmemiz halinde var olan tüm sorunların çözümü için yoğun bir çalışma yürüteceğimizi buradan vatandaşlarımıza duyurmak istiyorum. Bizler mahallelerimizi gezerek not aldığımız sorunlar ve talepler ışığında vatandaşlarımız için çok önemli projeler hazırladık. 11 başlıkta hazırladığımız 100 projemizi önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşacağız. İnşallah bu 100 projemizin hayata geçmesiyle birlikte Elazığımızınyüzü gülecek. Yönetim anlayışımızda önceliklerimizden biri tasarruf ve şeffaflık olacak. Her faaliyetimiz milletimizin gözü önünde olacak. Hangi kaynaktan gelirse gelsin belediye bütçesine giren her kuruşta herkesin hakkı olduğunu aklımızdan asla çıkarmayacağız. Belediye faaliyetleriyle ilgili kararlara, vatandaşların en üst seviyede katılımını sağlayacağız. Halkımızın hayatını doğrudan ilgilendirecek büyük projelerde, bu istişare yöntemini kesinlikle kullanacağız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımı en kalbi duygularımla selamlıyor, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışımızın hayırlı olmasını temenni ediyorum” 

Şerifoğulları seçim çalışmaları kapsamında ayrıca TÜGVA Kadın Aile Koordinatörlüğünün düzenlediği programa katıldı. Kadem Bölge Koordinasyon toplantısına katılan Şerifoğulları ayrıca Gümüşkavak, Mustafapaşa ve Belediye Çarşısı üstünde vatandaşlarla bir arya geldi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom