'Siyaset, Kadınlarla Değer Kazanacak'

Demokrasi ve Atılım Partisi Elazığ Kadın Çalışmaları Başkanlığı Teşkilâtı, Yazıkonak Beldesi'nde vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinledi.

'Siyaset, Kadınlarla Değer Kazanacak'

DEV Partisi Kadın Kollarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nihal Aydın, İl Kadın Çalışmaları Başkanı Nihan Yeşilgül Çelik ve teşkilat üyeleri Yazıkonak beldesini ziyaret ederek, halkın sorun ve taleplerini dinleyerek partilerinin çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Deva Partili Kadınlardan Yazıkonak Ziyareti

"ÇALINMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ"
DEVA Partisi İl Kadın Çalışmaları Başkanı Nihan Yeşilgül Çelik ziyarette yaptığı değerlendirmede; gidilmedik mahalle, belde, çalınmadık kapı bırakmayacaklarını dile getirdi.

Deva Partili Kadınlardan Yazıkonak Ziyareti

"SİYASET KADINLARLA DEĞER KAZANANACAKTIR"
Siyasetin kadınlarla daha değer kazanacağını ifade eden Başkan Çelik açıklamasında; "DEVA Partili kadınları olarak şehrimizin önemli yerleşimlerinden biri olan Yazıkonak beldesini ziyaret ettik. Bu ziyarette Kapı taramaları yaparak kadınlarımızla tanıştık,  kendilerini partimize destek olmaya ve üye olmaya davet ettik. Özellikle hanımların ilgisi bizi çok memnun etmektedir. Her geçen gün kadınlarımızın partimize teveccühünün artması bizleri daha da motive ediyor. Bugün bizi misafir eden Yazıkonak Kadın Çalışmaları başkanımız Esma Hanıma ve bizimle birlikte yol alan cesur, kararlı, davasına sahip çıkan yol arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Unutmayalım ki Siyaseti güzelleştirecek olan kadınlardır ve kadının yer aldığı her ortamda siyaset daha da değer kazanacaktır. Bu kapsamlı programımızda, Yazıkonak vatandaşlarımızdan gördüğümüz yoğun ilgi ve misafirperverlik nedeniyle bir kez daha kendilerine şahsım ve teşkilatım adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Deva Partili Kadınlardan Yazıkonak Ziyareti