'Türkiye Drone Yarışması Öncesi Hazırlıklarımızı Tamamladık'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, TEKNOFEST himayesinde 3-4 Temmuz tarihlerinde Elazığ'da gerçekleştirilecek Türkiye Drone Şampiyonası'nın yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

'Türkiye Drone Yarışması Öncesi Hazırlıklarımızı Tamamladık'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Organizasyonun gerçekleştirileceği İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi alanında incelemelerde bulunan Başkan Şerifoğulları, hazırlıkların son aşamasına ilişkin yetkililerden bilgi aldı.

‘ÇOCUKLARIMIZI ve GENÇLERİ TÜRKİYE DRONE ŞAMPİYONASI’NA DAVET EDİYORUM’
Şehir olarak önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacaklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, cumartesi ve pazar günü gerçekleştirilecek Türkiye Drone Şampiyonası 1. Etap müsabakaları öncesi tüm hazırlıkları tamamladıklarını belirtti.

Elazığ Belediyesi olarak günlerdir hummalı bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Şerifoğulları; ‘Elazığı’mızın marka değerine önemli ölçüde katkı sağlayacak TEKNOFEST Türkiye Drone Şampiyonası’nı hafta sonu inşallah şehrimizde gerçekleştireceğiz. İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi'mizde yapılacak  bu organizasyon öncesi son hazırlıklarımızı yerinde inceledik. Elazığ Belediyesi olarak pist hazırlığından ekipman desteğine kadar organizasyona dair tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Hafta sonu şehrimizde düzenlenecek Türkiye Drone Şampiyonası’nın Elazığ’ımıza yakışır bir organizasyon olacağına inanıyorum. Bu kapsamda çocuklarımızı ve gençlerimizi hafta sonu saat 10.00-18.00 arasında İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’nde gerçekleştirilecek bu önemli etkinliğe davet ediyorum.’ dedi.