Milletvekili Balık, Polislerimizi Unutmadı

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Polis teşkilatının 175. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Milletvekili Balık mesajında, "Güvenlik güçlerimize milletimiz adına şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Milletvekili Balık, Polislerimizi Unutmadı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Polis teşkilatının 175. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla  bir mesaj yayınladı.


AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık'ın yayınladığı mesaj ; 

‘’Cumhuriyetimizi ilelebet payidar kılmak, ülkemizin bağımsızlığını, milletimizin huzur ve güvenliğini korumak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, çelik gibi bir iradeyle 175 yıldır devletinin emrinde, milletinin hizmetinde olan bu teşkilata muvaffakiyetler diliyorum. Köklü bir geçmişe sahip Türk Polis Teşkilatı’nın her bir ferdi gece gündüz demeden, kamu düzenin korunması, asayişin sağlanması, faillerin adalete teslim edilmesi için gerektiğinde canını siper ederek görevini yerine getirmektedir.

Özellikle Covid 19 salgını ile mücadele ettiğimiz bu zorlu günlerde güvenlik güçlerimizin ifa ettiği görev son derece önemlidir. Vatandaşımızın huzuru ve güvenliği yanında gerektiğinde moralini motivasyonunu düşünen, evden çıkamayan vatandaşlarımızın ihtiyacına koşan güvenlik güçlerimize milletimiz adına şükranlarımı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit düşen kahraman polislerimize Allahtan rahmet diliyor, gazilerimizi saygı ile anıyorum. İftihar kaynağımız Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, tüm emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarı ve kolaylık diliyorum.’’ dedi