Mücahit Er, Başkan Adaylığını Açıkladı

Elazığ'da uzun yıllardır çiçekçilik sektöründe faaliyet yürüten Mücahit Er, Bakırcılar Züccaciyeler ve Çiçekçiler Oda Başkanlığı'na adaylığını açıkladı.

Mücahit Er, Başkan Adaylığını Açıkladı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İlimizde çiçekçilik sektöründe faaliyet yürüten Mücahit Er, Elazığ Bakırcılar Züccaciyeler ve Çiçekçiler Oda Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Esnafın derdiyle dertlenmek adına bu yola çıktığını ifade eden Er, Sivil Toplum Kuruluşlarının daha etkin bir şekilde görevini ifa etmesinin kaçınılmaz olduğunu belirtti.

Çiçekçiler esnafının Bakırcılar Odası’na bağlı bir şekilde faaliyet yürüttüğünü kaydeden Mücahit Er, tüm çiçekçi, züccaciyeci ve bakırcı esnafından destek beklediklerini, oda başkanlığını kazandıkları takdirde seslerinin gür bir şekilde çıkacağını sözlerine ekledi.

ER, ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI
Bakırcılar Züccaciyeler ve Çiçekçiler Oda Başkan Adayı Mücahit Er, şimdi birlik olma zamanı olduğunu vurgulayarak açıklamasında şunları ifade etti: “Elazığ’da yıllardır çiçek sektöründe hizmet vermekteyim. Mesleğimizi hakkıyla yerine getirmek adına gayret gösteriyoruz. Yaklaşmakta olan Bakırcılar Züccaciyeler ve Çiçekçiler Oda Başkanlığı’na aday olduğumu belirtmek istiyorum. Amacımız sıradan bir oda başkanlığı yapmak değil. Hedefimiz esnafın derdiyle dertlenmek ve çözüm yollarını aramaktır. Bu duygu ve düşüncelerle çıktığımız bu yolda tüm esnaflarımızdan destek bekliyor, Rabbim her şeyin hayırlısını versin diyorum.”

MÜCAHİT ER KİMDİR?
21.12.1979 Elazığ doğumlu olup Keban Meslek Yüksek Okulu Süs Bitkileri ve Seracılık Bölümü mezunudur. 2001 yılında Elazığ’da çiçekçilik sektöründe faaliyetlerine başlamış olup, 2011 yılında Elazığ Çiçek Evi işyerini açmıştır. Elazığ Çiçekçiler Derneği’nde 2. Başkanı olarak görev yapan Er, evli ve iki çocuk babasıdır.